Книги, за якими
зняли серіали

Мабуть, ще декілька років тому існував стереотип, що серіали дивляться лише домогосподарки. Але сьогодні ми не можемо відірватися від телеекрану, коли показують нову серію нашого улюбленого серіалу. Серіали стали якісними та цікавими, сюжетні повороти – драматичними та непередбачуваними, а майже кожен такий маленький шедевр має літературну першооснову.
Наталія Гурницька
"Мелодія кави у тональності кардамону"
Це драматична історія кохання доньки греко-католицького священика та польського шляхтича в атмосфері Львова XIX сторіччя! Що поєднало молоду незаміжню дівчину зі значно старшим за неї одруженим чоловіком? Ланцюжок містичних випадковостей? Справжня любов чи лише пристрасть? Бажання заховатись від жорстокого світу чи втеча від самотності? Чого очікувати від такого кохання? Перше для нього, останнє для нього – воно стає для них обох прокляттям і одночасно найвищою насолодою. Пронизливо, чуттєво, шалено, але чи можливо весь час жити на лезі ножа або ж на краю безодні? Чи отримають закохані шанс змінити власну долю та вирватись з кола фатальних закономірностей?
Селесте Інґ
"Усюди жевріють пожежі"
Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано – від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди – дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі.