Топ 5 книг про
чарівних істот
Юним особистостям часто хочеться пізнати щось незвичайне, те, чого не можна побачити дорогою в садочок, але з легкістю можна вигадати, уявити чи зустрітись з ним уві сні. Малюки наближені до дива значно більше, аніж дорослі, то ж гортання сторінок з прекрасними створіннями перетворюється на магічний ритуал, який дарує щире захоплення, нотки цікавості, бажання все швидше гортати книгу і проводити рученятами по дивовижних ілюстраціях, які так близько до дитячої фантазії. Якщо ви хочете спостерігати за дуууже милим процесом свого маляти і отримати велику кількість запитань, то ось вам книги, які точно викличуть дитячий захват.
Теміса Серафіні
А якщо існування єдинорогів − це зовсім не вигадка? У чудовій ілюстрованій енциклопедії "Таємне життя єдинорогів" доктор Теміса Серафіні, яка присвятила своє життя вивченню цих міфічних істот, ділиться своїми знахідками і результатами досліджень. Ви дізнаєтеся про усі шість видів єдинорогів, які живуть у різних куточках світу − від скелястих схилів Евересту до палючих сухих пустель Сахари, зможете дослідити їхню еволюцію та спосіб життя, особливості кожного виду і зрозуміти, що чарівний світ − ближчий, ніж нам здається! Чи зуміємо ми захистити єдинорогів, і чи зможемо повернути їх до нашого світу тепер, коли вони стали вкрай рідкісними?
Кейті О’Нілл
"Товариство чайних драконів"
Книга-комікс для тих, хто
полюбляє Японію і аніме, адже історія має особливу характеристику −
наближеність до манґи − японських коміксів із впливом західної культури.
Ілюстрації та текст не просто дозволить вам насолодитись читанням про
дружбу, добро і традиції, а ще й розповість про особливих, чайних
драконів, яких захочеться й собі завести. Милі історії, яких вистачить
рівно на стільки, щоб випити чай, адже про чайних драконів потрібно
читати лише з чаєм.
Дара Корній "Чарівні істоти
українського міфу. Духи природи"
Ця книжка − чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки − ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох... Ви постоїте біля річки − заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі − прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.
Сильвія Леманн
Феї − чарівні створіння. Вони допомагають тваринкам у скруті, дбають про природу, навіть опікуються людьми. Це все, що ми знаємо про фей. А як вони живуть? Чим? У що вбираються, які роблять зачіски? І як називаються, скажімо, феї, котрі живуть у горах чи ще деінде? Про це вам розкаже справжня енциклопедія життя і побуту фей.
Мацєй Шимановіч
"Гномики. Факти, міфи, нісенітниці"

Кажуть, гномиків не існує? А якщо існують, то вони невидимі, тож дослідити їхні звички та побут доволі складно. Але в цій книжці ви знайдете те, чого нема деінде, й дізнаєтеся: звідки беруться гномики, де мешкають, як подорожують, якими видами спорту займаються, що ховають у шухлядах і що у них всередині… Одне слово, усе про існування гномиків, їхні розваги та улюблені заняття! Без них життя би не було таким цікавим!