ВАС ВІТАЄ БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №3 ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

середу, 26 вересня 2018 р.

10 навиків, які служитимуть 
вам все життя
10 навиків, які служитимуть вам все життя
  Якщо у вас є певні цілі, якщо вам хочеться досягнути успіху, тоді доведеться не лише наполегливо працювати, але й засвоїти кілька важливих навиків. Хоч це може бути і важко, але вони служитимуть вам все життя.
  Найкращі речі в житті можуть бути безкоштовними, але щоб їх отримати також потрібно попотіти, витратити чимало часу, бути наполегливим. Це особливо стосується засвоєння важливих життєвих навичок. Щоб визначити, які здібності потрібно розвивати, один із читачів ресурсу Quora запитав: "Які навики найважче набути, однак вони найкорисніші?".
Ми виділили найкращі відповіді користувачів сайту: 
  1. Тайм-менеджмент. Ефективне управління часом одна із навичок, яку роботодавці найбільше цінують. Поки немає єдиного правильного шляху, важливо знайти систему, яка працює для вас, і дотримуватися її.
   2. Співпереживати. Емпатія, як пояснює власник бізнесу Дж. Вердванд, є фундаментальною людською здатністю, від якої дуже легко відмовився сучасний бізнес. Співпереживання здатність відчувати те, що відчувають інші; те, що робить продажі хорошими, а сервіс відмінним. Емпатія мотивує людей краще старатися; співробітників виходити за рамки власної байдужості, прагнути більшого, тому що вони відчувають щось більше, ніж просто зарплата. 
  3. Визначити власний режим сну. Для того, щоб нормально висиплятись, потрібно вибрати для себе один режим, і дотримуватись його. Численні дослідження показують, що дотримання графіка сну допомагає легше засинати і прокидатися, а це сприяє кращому сну в загальному. 
  4. Вести позитивні внутрішні діалоги. "Зрештою, неважливо, що інші думають про вас, написав ще один читач Quora, а от що справді важливо, так це те, що ви самі думаєте про себе. Але для того, щоб стати впевненим в собі і вірити у власні сили, коли ніхто цього не робить, потрібен час". Інша сторона позитивних внутрішніх діалогів негативні діалоги з самим собою, які можуть повільно зменшувати впевненість в собі. 
  5. Бути послідовним. Можливо, ви випробовуєте нові тренування, готуєтеся до тестування або працюєте над важливим проектом, в будь-якому випадку потрібна послідовність. Вона життєво важлива для підтримки будь-якого успіху. Люди часто перестають старанно працювати, коли досягають вершин, але щоб утримати позиції лідера, потрібно наполегливіше працювати і бути більш послідовними у своїй роботі. 
  6. Не боятись просити про допомогу. Знаючи, коли вам потрібна допомога, просіть її. Це дуже важко, тому що ніхто не хоче, щоб його сприймали як слабку і некомпетентну особу. Але недавнє дослідження Гарвардської школи бізнесу пропонує все ж робити це, тому що в такому випадку ви виглядатимете більш здібними, а не навпаки. За словами авторів дослідження, коли ви просите у людей пораду, то підтверджуєте їх знання або досвід, що дозволяє вам "перетягнути" їх на свою сторону. 
  7. Знати, коли замовкнути, і робити це. Існує багато випадків, коли стримати себе — це найкращий вихід. “"Коли ми розгнівані, розчаровані, схвильовані або засмучені", зауважує ще одна читачка, ми можемо ляпнути щось зайве або все, що приходить в голову". Але потім, як правило, шкодуємо про це. Тримати рот на замку, коли ви схвильовані, одна з найцінніших навичок і, звичайно, одна з найскладніших. 
  8. Вміти слухати. Окрім умінням тримати рот на замку потрібно ще й вміти слухати. Одна порада для вміння активно слухати   це повторювати те, що ви почули, іншій людині. 
  9. Не пхати носа в чужі справи. Потрібні роки, щоб пізнати і освоїти це. Пхати свого носа в роботу інших людей не корисно і призводить до втрати часу і ресурсів. Ви не маєте ніякого права вставляти свої п’ять копійок, навіть якщо ви найсправедливіша людина на усьому світі.  
  10. Навчитись керувати своїми думками. Щоб зробити те, що ви хочете зробити, і досягти того, чого ви хочете досягти, ви повинні свідомо керувати своїм мисленням. Проблема полягає в тому, що ми продукт нашого минулого досвіду, і всі наші погляди результат цього. Однак минуле не рівносильне майбутньому.
  Джерело: Мізки.com