ВАС ВІТАЄ БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №3 ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

четвер, 22 лютого 2018 р.

 7 способів покращити розумову 
активність з самого ранку
 http://i2.wp.com/cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/unspecified11.jpg?resize=701%2C467
  Щоб допомогти мозку швидше працювати та ефективніше вирішувати складні завдання, спробуйте виконувати ці прості прийоми для підсилення й покращення розумової активності організму щоранку.
Розслабляйтеся з гарною книжкою
  Зараз важко знайти час для простих речей, які допомагають розслабити і стимулювати наше мислення. Читання, безумовно, одна з таких речей. Це можуть бути книги, газети або інтернет-статті. Найголовніше, що читання може змінити рамки сприйняття вашого розуму, тож протягом дня ви подивитесь на свої робочі завдання по-іншому. Саме таким чином  читання може зробити вас розумнішим, здоровішим і щасливішим.
http://i2.wp.com/cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/book-tea.png?resize=703%2C527
Фізичні вправи
  Всі ми знаємо, яку важливу роль відіграють фізичні вправи для нашого здоров’я та настрою, але існують деякі додаткові причини, що змусять вас підвищити продуктивність ще до роботи. Вправи також допомагають збагатити кров киснем, який дуже важливий для потужної роботи мозку, що сприяє більш швидкому прийняттю рішень, здоровому глузду та пам’яті. Нещодавнє дослідження, яке поєднувало тренування пам’яті з йогою для літніх людей, показало значне поліпшення продуктивності пам’яті. Це означає, що фізичні вправи покращують ефект тренування мозку.
https://bigmirledy.com/wp-content/uploads/2016/01/Fizychni-vpravy-na-roztyazhku-dlya-zanyat-vdoma.jpg
Медитація
  В той час як люди використовують медитацію ще з давніх часів, вчені тільки останнім часом зосередили свою увагу на розумінні того, як медитація може допомогти поліпшити увагу, концентрацію, зменшити занепокоєння і депресію, а також поліпшити наш загальний психологічний стан. Люди, які займаються медитацію, показують кращі розумові результати, вони здатні швидше згадувати та запам’ятовувати інформацію.
http://cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/02E68999-e1475135793976.jpg
Слухайте класичну музику
  Вже давно говорять, що ніжні, тихі звуки класичних мелодій, такі як твори Моцарта і Бетховена, дуже корисні для мозку і для продуктивності в цілому. Найбільш відоме дослідження включає в себе так званий ефект Моцарта, який полягає у тому, що прослуховування класичної музики може поліпшити просторово-часове сприйняття людини, тобто її здатність мислити довгостроково і абстрактно. Ще одне дослідження Університету штату Іллінойс виявило, що прослуховування музики у всіх видах робіт і професій збільшило продуктивність на 6 відсотків. Музика допоможе вам бути спокійним, здоровим і щасливим.
http://cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/1-1-768x433.jpg
Розгадуйте головоломки
  Найкращим впливом на мозок є не тільки завдання, які складно вирішити, а також і зміна цих завдань, наприклад, судоку, ігри на запам’ятовування та інше. Чергування завдань підвищує розумову здатність організму, здатність пристосовуватися до змін і швидко на них реагувати. Багато з цих тестувань можуть бути виконані всього лише за кілька хвилин вашого часу кожного дня. Можна також тестувати різні навички у різні дні.
http://cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/crossword-puzzle-and-morning-coffee-122559941.jpg
Добре відпочивайте вночі
  Це здається очевидним, але багато опитувань і соціальних досліджень виявляють, що майже половина людей спить менше, ніж сім годин на добу. Кращим способом налаштувати ваше тіло на ефективну роботу наступного дня є складання графіку сну, якого ви постійно повинні дотримуватися, а також було б добре почитати хорошу книжку перед сном. Переконайтеся, що у вашій кімнаті темно і прохолодно. Ідеальною температурою є 18-19 градусів за Цельсієм. Це найголовніші умови для глибокого сну.
http://cikavoznaty.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/Facts-about-Dreams-7-768x513.jpg
Складіть список подяк
  Коли ви звертаєте увагу на речі, за які ви вдячні у вашому житті, ваш мозок працює краще. Кожного дня записуйте п’ять речей, за які ви вдячні, неважливо, чи це стосується вашої собаки, роботи, чи навіть того, що будівництво під вашими вікнами нарешті закінчилося. Дослідження, проведені в Університеті штату Пенсильванія, виявили, що коли люди виконували цю вправу, вони значно підняли свій рівень щастя всього за три тижні. Інші дослідження довели, що люди, які висловлюють подяку на регулярній основі, є більш здоровими і оптимістичними, роблять більший прогрес у напрямку своїх цілей і мають більше відчуття благополуччя. Насправді, це серйозний стимул! Перевірте на собі цю методику, щоб покращити здоров’я.
  Джерело: Цікаво знати